Kremy na przebarwienia po trądziku - Nanili Professional

Zmieniamy nasz system. Zauważyłeś błąd na stronie? Masz problem ze złożeniem zamówienia? Powiadom nas o tym telefonicznie +48 790 274 556 lub mailowo gabinety@nanili.pl

Aktualności

Skąd się biorą przebarwienia?

Bardzo częstą przyczyną powstawania przebarwień potrądzikowych jest uszkodzenie skóry, które powstaje jeśli dotykamy i wyciskamy zmiany zapalne lub zaskórniki. Działanie promieniowania UV na naruszony naskórek uruchamia proces melanogenezy, tzn. powstawania barwnika melaniny, a tym samym przebarwienia. Dlatego wychodząc na zewnątrz zawsze należy stosować kosmetyki z filtrem.

Czynniki, które mogą zwiększyć ryzyko pojawienia się przebarwień:

  • nieleczony, silny stan zapalny,
  • uwarunkowania organizmu – trudne gojenie się ran,
  • drapanie, dotykanie nowo powstałych zmian,
  • nieodpowiednia pielęgnacja, szczególnie po zabiegach fizykalnych oraz peelingach chemicznych.

Jak usunąć przebarwienia?Aby przywrócić skórze zdrowy wygląd, należy zacząć od odpowiedniej pielęgnacji. Preparaty na przebarwienia po trądziku, które rzeczywiście przyniosą rezultaty, powinny mieć w składzie substancje aktywne o działaniu hamującym powstawanie melaniny. Mając to na uwadze, stworzyliśmy A-SERUM  na bazie niacyniamidu, który ma właściwości wygładzające, rozjaśniające skórę, a dodatkowo reguluje pracę gruczołów łojowych. Azeloglicyna natomiast zapobiega powstawaniu przebarwień i działa przeciwzapalnie. Połączenie aktywnych składników w starannie opracowanych proporcjach dało nam pewność, że kosmetyk działa i wspomaga walkę z powstałymi hiperpigmentacjami w naskórku.