O nas - Nanili Professional

Zmieniamy nasz system. Zauważyłeś błąd na stronie? Masz problem ze złożeniem zamówienia? Powiadom nas o tym telefonicznie +48 790 274 556 lub mailowo gabinety@nanili.pl

O nas

NANILI to specjalistyczne kosmetyki profesjonalne przeznaczone do
pielęgnacji cer problematycznych dotkniętych trądzikiem
pospolitym, trądzikiem różowatym, acne tarda,
przesuszeniem i nadwrażliwością.

Nasze produkty, dzięki wysokim stężeniom składników aktywnych zapewnią szybkie i trwałe efekty.

Wyróżnia je możliwość indywidualnego doboru preparatów dla Twojej skóry i Twojego problemu w oparciu o wiedzę kosmetologa.
Twoje bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze, dlatego nasze kosmetyki tworzone są na podstawie najnowszych badań i wiedzy eksperckiej.
Kluczowym elementem współpracy z nami jest edukacja kosmetologów i ich klientów z zakresu pielęgnacji cer problematycznych.

Inspiracje

Punktem wyjścia do powstania kosmetyków Nanili Professional były problemy skórne:

Trądzik młodzieńczy, trądzik u osób dojrzałych, skóra tłusta, trądzik różowaty, skóra sucha, przebarwienia, cera naczynkowa.

Agata Czałbowska z wykształcenia chemiczka, a z zamiłowania pasjonatka kosmetologii i chorób skóry dostrzegła ważne wyzwanie współczesnej kosmetologii, jakim są cery problematyczne. W 2017 roku spod jej ręki powstały receptury, a następnie pierwsze kosmetyki do pielęgnacji skór trądzikowych i z trądzikiem różowatym oraz odbyło się pierwsze szkolenie dla kosmetologów.

Rozmowa

Opracowanie receptur poprzedziły godziny rozmów z kosmetologami na temat problemów z jakimi zgłaszają się ich klienci

Pytaliśmy praktyków jakie są ich oczekiwania i potrzeby. Chcieliśmy, aby produkty jakie opracujemy, były jak płaszcz szyty na miarę. A kto lepiej niż sami zainteresowani wytłumaczy nam, czego aktualnie brakuje na rynku?

Testy

Każdy produkt był uważnie testowany i poddawany surowej ocenie specjalistów

Przy doborze składników kierowaliśmy się szerokim spektrum działania, bezpieczeństwem stosowania i najwyższą skutecznością. Tym sposobem powstały produkty umożliwiające przeprowadzenie zabiegu oraz wybranie pielęgnacji domowej dostosowanej idealnie do potrzeb klienta.

Detale

Gdy formuła kosmetyków była gotowa i zatwierdzona, nazwaliśmy je Nanili, co oznacza piękną skórę w języku hawajskim (z hawajskiego: nani-piękna, ili-skóra)

Hawaje to świat harmonii i piękna. Decydując się na nazwę inspirowaną tą kulturą, chcieliśmy podkreślić, że efektem stosowania naszych kosmetyków jest zdrowy wygląd oraz piękna skóra w każdym wieku.

To my tworzymy
Nanili Professional:

Agata Czałbowska

Główna Ekspertka oraz Product Manager, Właścicielka
i CEO Nanili Professional

Mgr inż. Agata Czałbowska – chemiczka, założycielka i CEO polskiej marki kosmetyków profesjonalnych do pielęgnacji skór problematycznych Nanili Professional. W Nanili odpowiedzialna jest za rozwój i opracowanie nowych produktów, a także za szkolenia i opiekę merytoryczną nad marką.

Regularnie uczestniczy w panelach eksperckich, prowadzi szkolenia i wykłady podczas najbardziej prestiżowych wydarzeń na rynku kosmetycznym oraz na uczelniach wyższych w całej Polsce. Autorka i recenzentka artykułów naukowych i popularno-naukowych z dziedziny kosmetologii, dermatologii i chemii kosmetycznej w najpopularniejszych czasopismach branżowych.

Ukończyła wydział Technologii Chemicznej Politechniki Warszawskiej na specjalizacji Lekka Synteza Organiczna – leki i kosmetyki. W pierwszych latach pracy zawodowej związana z branżą farmaceutyczną, a następnie z branżą kosmetyczną. Ukończyła szkolenia z zakresu prawa kosmetycznego, GMP i kosmetologii, a także Zarządzania Projektami i monitorowania badań klinicznych.

Agnieszka Wójcik

Agnieszka Wójcik

Manager działu sprzedaży, Opiekun Klienta woj. mazowieckie, łódzkie, podlaskie, Szkoleniowiec

Katarzyna Pracoń

Katarzyna Pracoń

Opiekun Klienta woj. małopolskie, podkarpackie, śląskie, opolskie, świętokrzyskie

Kamila Smus

Kamila Smus

Opiekun Klienta woj. pomorskie, zachodnio-pomorskie, kujawsko-pomorskie

Ewa Pastuszka

Ewa Pastuszka

Opiekun Klienta woj. warmińsko-mazurskie

Marta Celej-Świątkiewicz

Marta Celej-Świątkiewicz

Specjalista ds. obsługi Klienta

Anna Amroziak-Krezymon

Anna Amroziak-Krezymon

Kosmetolog, Ekspert i Szkoleniowiec

Małgorzata Kubaszewska

Małgorzata Kubaszewska

Manager Biura

Aleksandra Mordasewicz

Aleksandra Mordasewicz

Specjalista ds. szkoleń i marketingu

Weronika Szymańska

Weronika Szymańska

Marketing Manager

Katarzyna Wrzesień

Katarzyna Wrzesień

Specjalista ds. administracji

W oparciu o art. 23 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ACMP SP. Z O.O. SP. K. Z siedzibą przy Aleji Wilanowskiej 206/14, 01-234 Warszawa. Jestem świadom/a dostępu do dobrowolnie podanych danych osobowych oraz ich poprawienia.