Pielęgnacja cery nadwrażliwej i reaktywnej. - Nanili Professional

Zmieniamy nasz system. Zauważyłeś błąd na stronie? Masz problem ze złożeniem zamówienia? Powiadom nas o tym telefonicznie +48 790 274 556 lub mailowo gabinety@nanili.pl

Aktualności

Niezwykle istotne jest działanie na wielu płaszczyznach. Dlatego też preparaty marki Nanili Professional® zawierają składniki aktywne o wielokierunkowym działaniu, dzięki czemu uzyskujemy efekt synergii.

Arginina to aminokwas endogenny, czyli syntezowany w ludzkim organizmie. W kosmetyce wykorzystywany jest jako składnik o silnym działaniu nawilżającym, odbudowującym barierę hydrolipidową, a także zmniejszającym podrażnienia i zaczerwienienia. Jest jednym z głównych składników ARGININ ILI PEEL – preparatu stosowanego w zabiegach kosmetycznych o wyjątkowym działaniu regeneracyjnym. Pozostałe składniki peelingu to kwas mlekowy wzmacniający efekt nawilżający, a także aloes i alantoina o działaniu łagodzącym. Peeling zawierający argininę to doskonałe przygotowanie skóry wrażliwej i reaktywnej do zastosowania kolejnych składników aktywnych.

Aloes jest niezastąpiony w pielęgnacji skóry skłonnej do przesuszeń. Działa nawilżająco i regenerująco, dlatego też wykorzystany został w R-COCKTAILU INTENSYWNYM SERUM REGENERUJĄCO-ODBUDOWUJĄCYM. Wyciąg z aloesu  jest źródłem wielu witamin, między innymi A, E i C, koi podrażnioną skórę, przyspiesza gojenie. Działanie aloesu doskonale uzupełnia wyciąg z kiełków soi, masło shea oraz wyciąg z mimozy. Takie połączenie zapewnia wyciszenie skóry reaktywnej. R-COCKTAIL może być stosowany w gabinecie bezpośrednio po peelingach, a także przyniesie ukojenie w codziennej pielęgnacji domowej.

OLEJ TAMANU to szlachetny olej o szerokim spektrum działania. Otrzymywany jest z pestek owoców drzewa tamanu. Jest bogatym źródłem kwasu kalofilowego i kallofilloidyny- flawonoidów o działaniu gojącymi i przeciwzapalnym, a także nienasyconych kwasów tłuszczowych- zapewniającym odpowiednią barierowość skóry. Stąd wykorzystanie tego składnika aktywnego w T-MASK AKTYWNEJ MASCE NAPRAWCZEJ. Maska działa niczym kojący plaster na podrażnioną i zaczerwieniona skórę. Przyspiesza regenerację i odbudowuje płaszcz hydrolipidowy. Fitosfingozyna zawarta w masce wycisza skórę, olej Incha Inchi– naturalny emolient zapewnia odpowiednią ochronę, a wyciąg z pieprzu górskiego zmniejsza zaczerwienienie.